Prezenty dla Chłopców

Dokuczali nam od zawsze, ciągnęli za włosy , szczuli chrabąszczami, potem dorastali i robili dokładnie to samo tylko w bardziej urozmaicony sposób. Jednak dzięki nim od czasu do czasu możemy poczuć się jak prawdziwe księżniczki, a kiedy już jednego upolujemy na własność i stanie się on posiadaczem naszego serca, śmiało możemy razem z nim podbijać świat. Chłopcy, są jacy są, ale  mają dziś swoje święto i życzymy im  z całego serduszka jak najlepiej!


Kobiecie łatwiej jest coś kupić, kwiaty, perfumy, biżuteria. Natomiast nie jest tak łatwo kupić coś chłopakom i coś o tym wiem. Ile razy można kupować zabawne bokserki, skarpetki, część garderoby lub pluszaka (o ile można kupić chłopakowi pluszaka, żeby zaraz się nie obraził). Przedstawię Wam niżej moją niespodziankę sprezentowaną chłopakowi na imieniny.


Było nim mianowicie pudełeczko smakołyków z motywem przewodnim.  Oboje uwielbiamy zombie (chyba nawet ja bardziej od niego :) ) stąd motyw Ekwipunku na wypadek Zombie Apokalipsy .


Na wypadek gdybyście też chciały coś takiego stworzyć dodaję Wam kilka obrazków z tym motywem : Trzymając się koncepcji słodkich niespodzianek z ciekawym motywem znalazłam jeszcze kilka słodkości:


Klikając na zdjęcia przejdziecie do stron sklepów 

 Jeśli wolicie nie tuczyć chłopaka polecam  stronę ze śmiesznymi gadżetami  Toys 4 Boys .


Mam nadzieję, że pomogłam Wam jakoś rozwiązać problem  z okazjonalną prezentową rutyną :)

MatkaKreatka

Phasellus facilisis convallis metus, ut imperdiet augue auctor nec. Duis at velit id augue lobortis porta. Sed varius, enim accumsan aliquam tincidunt, tortor urna vulputate quam, eget finibus urna est in augue.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz